|
Kaydol
Okunma: 3084
EMPERYALİZMİN TRUVA ATI: DEMOKRASİ PDF Yazdır E-posta

Referandum eski bir hesabı görmek isteyenlerin aldatmacasıdır!

Referandum, Türk milletinin Atatürk'ün önderliğinde verdiği  Kurtuluş Savaşı'yla yırtıp tarihin çöp tenekesine attığı SEVR PROJESİ'nin 80 yıl sonra yeniden Türk milletinin önüne getirilmesi için planlanmış bir oyundur....

Bu oyun, "Demokratikleşme" aldatmacasıyla oynanmaktadır. ABD'nin "Irak'a yönelik saldırıları" da, hatırlanacağı gibi,  "Irak'ı özgürleştirme", " Demokratikleştirme" aldatmacasıyla meşrulaştırılmıştı....

Özellikle, az gelişmiş, aydınlanmasını tamamlamamış, eğitim düzeyi geri toplumlarda "Demokratikleşme" kavramı, emperyalizmin TRUVA ATI'dır. Günümüzün en büyük emperyalist gücü ABD, "böl, parçala, yönet" stratejisini "Demokrasi" kılıfı altında gizlemektedir.

Türkiye'de son zamanlardaki DEMOKRASİ aldatmacasının altında SEVR PROJESİ vardır! Bu projenin yeni adı Büyük Ortadoğu Projesidir:

İşte, Sevr Barış Projesi (SBP):

SBP'de Kukla Padişah'ın başında olduğu, illerde Avrupalı kontrol memurlerının bulunduğu, ekonomisi ve siyaseti Avrupa'nın kontrölünde,  özerk Kürdistan, Ermenistan'dan oluşan, bölünmüş bir Türkiye tasarlanmıştı.

Bu projeyi kabul eden: Padişah Vahdettin'dir!

İşte, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP):

BOP'ta da başında Kukla bir Başkan'ın olduğıu, illerinde AB kontrol memurlarının bulunduğu, ekonomisi ve siyaseti ABD kontrolünde , özerk Kürdistan'dan oluşan bölünmüş bir Türkiye tasarlanmaktadır.

Bu projeyi kabul eden: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dır (Bop Eşbaşkanı)!

Dikkat edilirse, 80 yıl önce Sevr'i "BARIŞ" kılıfı altında gizleyenler, bu gün de BOP'u "DEMOKRASİ" kılıf altında gizlemektedirler.

Sevr'i ortadan kaldıran (1923) Lozan Antlaşması yakında tartışmaya açılacaktır!. Çünkü, Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığını bütün dünyaya kabul ettirdiği Lozan'dan kurtulmadan Sevr'i hayata geçirmek imkansızdır!

TARİHTEN DERS ALMAYAN MİLLETLERİN TARİHİ SÜREKLİ TEKRAR EDER!...

Sinan MEYDAN


16 Eylül 2010

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881