|
Kaydol
Okunma: 3577
Gişede Hür Adam Filmini Yakaladık! PDF Yazdır E-posta


" Bu Hür Adam Eleştirileri Hür Adam Filmi Kadar Görüldü"

Geçen günlerde HÜR ADAM filminin yönetmeni, filiminin daha ancak 250 bin kişi tarafından izlendiğini belirterek, muhafazakar çevreleri filme sahip çıkmamakla suçladı. Bu da yetmedi filmi izlemeyenlere hakaret ederek, kendisini eleştiren birine mikrofon fıralatıp, canlı yayını terk etti.

(http://video.mynet.com/habervideo/Canli-yayinda-mikrofon-firlatti/1078079/)

 

Hür Adam filminin yönetmeni nasıl çıldırmasın ki!

"Türk sinema tarihinin en çok izlenecek filmi bu filim olacak" diye çok iddialı konuşan, filmin yapımı ve tanıtımı için milyonlarca dolar harcayan yönetmen belli ki umduğunu bulamamanın hayal kırıklığını yaşıyor.

Ancak bence yönetmen "çıldırmakta" çok haklı! Düşünsenize milyonlarca dolar harcayarak yapılan, cafcaflı tanıtım reklamlarıyla tanıtılarak vizyona giren Hür Adam geçen haftaki izlenme rakamlarına göre 250 bin civarında kişi tarafından izlenmiş.

Şimdi sizlerle paylaşacağım rakamlar, yönetmenin neden çıldırmakta haklı olduğunu kanıtlayacaktır:

Hür Adam filminin vizyona girdiği gün ve ertesi gün yazdığım "HÜR ADAM" KONULU İKİ ELEŞTİRİ YAZISI da 200 binden fazla kişi tarafından okundu.

ODA TV

İLK KURŞUN

GÜNCEL MEYDAN

siteleri başta olmak üzere internet üzerinden yayın yapan onlarca sitede yayınlanan bu eleştiri yazılarım 200 bini aşkın insan tarafından okunup paylaşıldı. Oda tv, İlk  Kurşun, Güncel Meydan,  Facebook, Tviter ve diğer sitelerin tıklanma rakamlarına göre bu iki eleştiri yazısı neredeyse Hür Adam filmiyle aynı oranda izlendi.


Ben buradan kendime değil de sağduyulu Türk insanına pay çıkarmayı çok daha doğru buiuyorum. 50 yıldır bilinçli bir beyin yıkama projesiyle karşı karşıya olan Türk insanı, herşeye rağmen sağduyusuyla gerçeği çok çabuk görmüş ve aslında "Güdümlü Bir Adam" olan Said-i Nursi'yi "Hür Adam" diye parlatanlara ders vermiştir.


İşte HÜR ADAM FİLMİYLE gişede yarışan HÜR ADAM ELEŞTİRİLERİ:

(Yazıların altındaki okunma oranları sadece facebook beyeni rakamlarıdır. Gerçek okunma oranları çok farklıdır. Örneğin,Oda tv den aldığım rakamlara göre "Hür Adamın Gerçek Öyküsü" adlı yazı100 bini aşkın kişi tarafından okunmuştur...)


1-HÜR ADAM KURTULUŞ SAVAŞI'NDA NEREDEYDİ

(http://www.odatv.com/n.php?n=hur-adam-hurriyet-savasinda-neredeydi-0701111200)

(http://www.ilk-kursun.com/2011/01/hur-adam-hurriyet-savasinda-neredeydi/)

(http://www.guncelmeydan.com/pano/sinan-meydan-f408.html)


2-İŞTE HÜR ADAMIN GERÇEK ÖYKÜSÜ

(http://www.odatv.com/n.php?n=iste-hur-adamin-gercek-oykusu-3112101200)

(http://www.ilk-kursun.com/2011/01/hur-adam-mi-gudumlu-adam-mi/)

(http://www.guncelmeydan.com/pano/sinan-meydan-f408.html)

OKUYAN, DÜŞÜNEN GERÇEĞİN PEŞİNDE AKLINI KULLANAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Sinan MEYDAN

13 Ocak 2011

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881