|
Kaydol
Okunma: 1922
Rıza Zelyut, GÜNEŞ GAZETESİ PDF Yazdır E-posta

Bu kitaplar okunur

Türkiye, bilmeden konuşan insanların en bol olduğu ülkedir. Kendi cehaletini ilim sananların çoğunlukta olduğu bir toplumda bilim insanlarının durumu çok zordur. Bunu aşmak için bol bol okumak gerekir.  Ama okurken de bilgiye ve belgeye dayananları seçmekte yarar vardır.  Son zamanlarda bize ulaştırılan eserlerden bazılarını sizlere öneriyorum:

CUMHURİYET TARİHİ YALANLARI

Son 30 yıldır; 'Resmi tarih yalan söylüyor!' diyerek Türkiye Cumhuriyeti'ni kötülemek isteyen bir ekip oluştu. Bunlar; aşağıda kendilerinin söylediği yalana yukarıda kendileri doğru imiş gibi sahip çıkıyorlar. Ellerinde bol imkan olduğundan kendi yalanlarını tarihsel bir gerçek imiş gibi kitaplarla topluma aktarıyorlar.

İşte genç tarihçilerimizden Sinan Meydan bu yalanlara ve iftiralara belgelerle cevap veriyor: 2. ciltlik CUMHURİYET TARİHİ YALANLARI, İnkılap Yayınevi'nden çıktı. Cumhuriyet tarihini doğru kavramak için bu çalışma kaçırılmamalı.

Tel: 0212 496 11 11, www.inkilap.com

İnkılap Yayınevi'nden Sinan Meydan'ın 2 ciltlik başka bir araştırması da yayımlandı: AKL-I KEMAL

Kemal Atatürk'ün akıllı projelerinin anlatıldığı AKL-I KEMAL, 'çılgın projeler' türünden değil; gerçekleşterilen büyük projeler. Yok edilmek istenilen Türk milleti o projelerle bugünkü  ileri düzeyine geldi. Bu çalışması ile   Sinan Meydan; kötülenmek istenilen Kemal Atatürk'ün büyüklüğünü yeniden ortaya çıkartıyor.

18 Nisan 2012
Güneş Gazetesi

 

 

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881