|
Kaydol

Mesaj Gönder

İsim *
E-mail *
Mesaj *
Doğrulama Kodu * Doğrulama KoduKodu Yenile
   
 

Ufuk AKBAŞ

Sayın MEYDAN sizi geçte olsa tanıdım ve çok onur duydum..ve adeta kitaplarınızın ve yazılarınızın bağımlısı oldum..Gerçekçi ve korkmadan Mustafa Kemal ATATÜRK ün ideolojisini bizlere tam olarak ilettiğiniz için size minnettarım..Kemalizmin ruhuda bunu gerektirir..ATATÜRK le kalın..hoşçakalın..

Cumartesi, 17 Ekim 2015

Oğuz Cankurt

Saygıdeğer Sinan bey, yayınlanan yazılarınızı ve kitaplarınızı büyük bir ilgiyle okuduğum gibi çevremdeki insanlara da okutuyorum. Çalışmalarınızdan yararlanabildiğimiz için çok şanslıyız. Kısa bir not da olsa böyle küçük bir destek de bulunmak istedim. Size müteşekkiriz efendim. Saygılar

 

Pazar, 04 Ekim 2015

MEHMET DEMİRBAŞ

Değerli kardeşim. Yazdıklarının tamamının belgelere dayalı olduğunu biliyorum severek okuyorum. Şu anda internette ATATÜRK'ün maaşıyla ilgili değişik bilgiler var. Çok yüksek maaş aldığı lüks yaşadığı söyleniyor ve oradan saldırıyorlar. Bu konuda bilgilerine ihtiyacım var. verdiğin cevabı facebook ta paylaşacağım. teşekkürler....

Cuma, 18 Eylül 2015

Ramazan Yaşar

Sayın Sinan Hocam,

32 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Kişisel ve Toplumsal Gelişim, Koçluk, Liderlik, Biyografi alanlarında kitaplar okudum. Hayatım boyunca Tarih bilgisi noktasında çok eksik olduğumu 2014 KPSS ye hazırlık kursu olan bir dershaneye gittikten sonra fark ettim. Orada inanılmaz bilgiler edindim. Oradaki değerli tarih hocam bana sizin kitaplarınızı önerdi. Kitabınızı okumadan önce sizin gibi aynı düşünceleri birkaç ay önce kendi sosyal medya alanımda paylaşıyordum. Son 1 yıldır Tarih kitaplarını okumaya başladım. Tek Adam, Zabit ve Kumandan ile Hasbihal kitaplarını okudum. El-Cevap ve Atatürk'ün Gizli Kurtuluş Planları adlı iki kitabınızı almıştım. Arada bir El-Cevap kitabınızı okuyordum. Ama şuanda kitabı okuyup bitirme derdindeyim. Kitaplarınızın içinde inanılmaz bilgiler var ve hepsinde kaynaklar mevcut. Buna sevindim. Özellikle Yakın Tarihimizi detaylı anlatmanız daha iyi olmuş. Yazılarınızın eksilmemesi dileğiyle.

Dostlukla.

Cumartesi, 22 Ağustos 2015

Elif Yıldırım

Sinan Meydan bir gerçek tarih yazarı!! Ülkemizin bu kötü gidişatında önemli yol kaydettiği, insanlarımızın cahilleştirildiği, tarihimizin çarpıtıldığı bu korkunç günlere ışık tutan adam! İyi ki varsınız, iyi ki yazıyorsunuz! Kitaplarınızı ve yazılarınızı büyük bir ilgi, sevgi ve mutlulukla okuyorum.. Bu kutlu mücadelede başarılarınızın devamını dilerim.

Güzel günler görmek dileğiyle..

Çarşamba, 29 Temmuz 2015

y. alpay küçük

SEVGİLİ KARDEŞİM, ÖNCELİKLE SENİN GİBİ BİR İNSANLA EN GÜZEL YILLARIMI PAYLAŞTIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI GÖRÜYORUM. SEN BİZİM İÇİN BİR LÜTIFSUN , GURUR KAYNAĞISIN İÇİMİZDEN SENİN GİBİ BİR CEVHERİN ÇIKMIŞ OLMASI BU ÜLKEYE EN AZ ATATÜRK KADAR YARARLI BİR İNSAN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. ÇOCUKLARIMIZ SENİN KİTAPLARINLA AYDINLANACAK, TARİHİNİ ÖĞRENECEK. SANA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİYORUM. İNANIYORUMKİ ŞAHESERLERİN BİTMEYECEK VE ÜLKE SENİN ESERLERİNLE AYDINLANACAK. YOLUN AÇIKN BAŞARILARIN DAİM OLSUN........ 

Perşembe, 02 Temmuz 2015

gülsen alagöz ketenoglu

Sevgili Sinan Meydan, eserlerin, kaynağı belli, mikropsuz ve gürül gürül akan bir çağlayan gibi.

Tüm cumhuriyet çocukları bu kaynaktan  kana kana içmeli.

Aklının aydınlığına sağlık. İyi ki varsın

Perşembe, 19 Şubat 2015

Osmand Karol

Sizi tanimis olmaktan cok mutluyum.Turkiyemizin aydinlanmasi yolundaki yazilariniz ve cabaniz icin tebrik eder basarilar dilerim... Sizinle gurur duyuyoruz... Sevgiler

Pazar, 23 Şubat 2014

ENGIN TASKAYA

Hocam mucadelenizde size basarilar diliyorum. Ama sizi en yakinda Izmire bekliyoruz.

Pazar, 16 Şubat 2014

murat güroğlu

sizin gibilere çok ihtiyacımız var.canı gönülden takip ediyor ve yazılarınızı okumaya gayret gösteriyorum

Cumartesi, 15 Şubat 2014

sultan topçu

merhaba,

biz isteriz ki sizin gibi insanlar bizleri ve yeni gençliği daha çok aydınlatabilsin.Öğrencilerimiz kafalarındaki soruları sorabilsinler ve güvenle cevap alabilsinler.Sizi okulumuzda görmek bizi çok mutlu eder.İzmir'e bekliyoruz.

Pazartesi, 10 Şubat 2014

Samet Çolban

meraba sinan bey

 

cumhuriyet tarihi yalanları adlı kitabınızı okuyorum ve hayran oldum bu kitaba. katıldığınız programları izliyorum ve cumhuriyet tarihi yalancılarının iddia ettikleri şeyleri deşifre ettiğiniz için sizinle gurur duyuyorum ve sizi örnek alıyorum. çalışmalarınızı takip ediyorum ve kendimde dosya hazırlıyorum siz olmasaydınız belkide ben bu dosyayı hazırlayamazdım. bu gerçekleri bize öğrettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum başarılarınızın devamını diliyorum...

Çarşamba, 05 Şubat 2014

Bay KEF

Merhabalar Sinan Bey,

Öncelikle sahip olduğunuz bağımsızlıkçı tarihi kişiliğiniz ve tutunduğunuz değerlere sahip çıkmadaki dirayetiniz, doğruluk ve dürüstlükle pekiştirdiğiniz tarih anlatımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Şu aralar bizler için sıkıntılı bir dönem olmuş olsa da güzel günler bizi bekliyor.

 

Selamlar, Saygılar.

Çarşamba, 05 Şubat 2014

Bilal Karagöz

Sn.Sinan bey,sizden şunu öğrenmek istiyorum ki,hep dede ve nenelerimizden dinledik.İnönü zamanı Kuran okunması yasaklandımı ve hatta toplatıldı mı?İnanın ben Atatürk'e ve İnönü'ye çok buğzediyordum.Hatta onları sevmenin dinden çıktığına bile inanıyordum.Ama sizin gibi cesur yazarları okudukça inanın düşüncelerim değişti.Sizlerin yorumları,hatta Atatürk'ün din yorumları tam bir Kuran savunucusunun sözleri.Sizlere yolunuzda başarılar dilerim.

Cumartesi, 01 Şubat 2014

deniz kara

size çok teşekkür ederim Atatürk'üm adına kurmuş olduğu cumhuriyet adına.siz bizim söylemek istediklerimizi söylüyorsunuz.

Cumartesi, 25 Ocak 2014

ismi yok

Sinan Bey çerkez ethem ile ilgili olarakta araştırmalar yapmanızı çok isterim.Nitekim şuan çerkez ethemle ilgili en fazla başvurulan kişi Mustafa Armağan.ve ben kişisel olarak bu şahısa güvenmediğimden ve size güvendiğimden dolayı "hain mi ? yoksa değil mi ?" konulu bir araştırma yapmanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Kolay Gelsin.

Cumartesi, 25 Ocak 2014

cumuriyet

Tarihe ışk tutarak gelecegı aydınlatmanız.bilinmiyen gerceklerle yüzleştrmek..teşekkürler sinan Meydan

Pazar, 19 Ocak 2014

Özgüt

Sayın Meydan, ilk maarif vekillerinden Mustafa Necati Bey'in ölümü hakkında spekülasyonlar var. Kuran'a laf attığı için Allah cezasını verdi diye.Bu konuda bilgi alabilir miyim sizden?

Cumartesi, 18 Ocak 2014

Sefa Hallaç

Sinan Bey ,öncelikle sizi bu zamana kadar tanımamaktan dolayı duyduğum üzüntüyü söylemek istiyorum.Ben 19 yaşındayım.Sizin gibi yazdıklarını kanıtlayan realist yazarlar Türkiye'de çok az.Ben sizi tanımadan önce sadece Tarih merakımdan ve hobi olarakta ilgilendiğimden dolayı herkezin kolayca ulaşabildiği gibi öncelikle İlber Ortaylı ve Halil İnalcık gibi usta yazarların dergi ve kitaplarını okumakla zaman geçiriyordum ancak ben bu yazarların sadece kitap ve köşe yazıları yazdıklarını,günümüzdeki siyaset yapan kişilerin tarihten bahsetmesine yönelik olarak onlara tatmin edici cevaplar verememekle beraber ,halkın konuştuklarından bihaber bir şekilde çoğunlukla Osmanlı Tarihi ile ilgili yazılar yazan ve sizin gibi belgelerle konuşmayan insanlar olduğunu gördüm.Hatta ne yazık ki hakkında hiçbir şey bilmediğim "Derin Tarih(Mustafa Armağan)" dergisini okumaya başladım.Ancak okullarda gördüğümüz eksik ama normal bilgilere karşı bu tarihçinin daha farklı şeyler yazdıklarını ve iddia ettiği şeylerin yarısının belgeli diğer yarısının da belgesiz olduğunu gördüm.Ben belgelerin yanında tabikide belgesizlerede inandım.Çünkü hakkını vermek lazım kendisi inandırıcılık bakımından usta yazılar yazan birisi.Ama daha sonra bu kişilerin söyledikleri konularla ilgili olarak araştırma yapınca sizin çok çarpıcı ,mantığa uygun ve belgelerle cevap verdiğinizi gördüm.Ve işte aradığım asıl tarihçinin siz olduğuna o gün karar verdim.İnternet adresinizdeki yazılarınızı okudum ve aynı şekilde beklediğim gibi belgelerle açıklamanızı çok iyi buldum.En kısa zamanda "El Cevap" adlı kitabınızı okuyacağım.


Başarılarınızın Devamını Diliyorum..

Cuma, 17 Ocak 2014

HakanBaku

Hocam kalbınıze saglık Bakuyede gelmelısınız burası da Turk yurdu 
Azerbaycandan selamlar

Pazar, 12 Ocak 2014

 

Görüntülenen Mesaj << Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>Sayfa 1 - 13

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881