|
Kaydol

Mesaj Gönder

İsim *
E-mail *
Mesaj *
Doğrulama Kodu * Doğrulama KoduKodu Yenile
   
 

Batı YILMAZ

Sayın Meydan,yeni kitabınız olan ''Akl-ı Kemal''i bugün satın alıp okumaya başladım ve kitabın dizaynını çok başarılı buldum;kitabın yazılış amacına gelirsek gerçekten şu anda ihtiyaç duyulan bir kitap.''Akl-ı Kemal'' başlığının kitaba verilmesi de çok güzel bir fikir.Bu güzel yapımın ilk 2 serisini bitirir bitirmez yenilerine başlayacağım.Verdiğiniz tüm emekler ve tarafsız tarih bakışınız için size çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum...

Çarşamba, 11 Nisan 2012

erdinc

Atatürkü kollamak artık senin gibilere mi kaldı. Az değil 5-10 yıl sonra keferenizin attığı tüm nifak tohumlarını temizleyeceğiz. armut@live.com

Salı, 10 Nisan 2012

Armağan ÜRETEN

Sayın Meydan,

Sizin kitaplarınızla tanışmam 2010 yılının 28 Ekim günü olmuştu. Cumhuriyet Yalanları 1'i görmüş ve bu da onlardan biri tarihi çarpıtıyor diye düşünmüştüm. Ama kitabın içeriğine bakınca yanıldığımı anladım. Asıl siz, tarihi çarpıtanlara karşı cevap veriyordunuz. Bunu size de o günlerde yazmıştım. Daha sonra Fatih Historia'da yapılan imza gününde de tanışmıştık.

Kitaplarınız gerçekten çok güzel. Bugün cumhuriyete karşı yapılan saldırılara karşı verilen en güzel cevapları içeriyor kitaplarınız. En son AKL-I KEMAL'i aldım ve ilk cildini bitirdim. İlk cildin sonlarında yer alan biyoyakıtla ilgili bölüm gerçekten ilginç. Çünkü biyoyakıtla çalışan araçların yapılması son yıllarda ortaya çıkan bir gelişme gibi duruyor. Bunu 80 yıl önce bizim yapmamız, ancak, geliştirmememiz çok yazık. Yine yeni başladığım ikinic ciltte İdeal Cumhuriyet Köyü projesinin 1916 doğumlu birinin projesiymiş gibi sunulması ve yalan söylenmesi de üzerinde düşünülmesi gereken bir konu diye düşünüyorum.

Çalışmalarınızda başarılar dilerken, sitenizin yeni formatının da güzel olduğunu belirtmek isterim.

Saygılarımla,

Armağan ÜRETEN

Cumartesi, 07 Nisan 2012

eren aslan

Öğrenciniz olup yaklaık bir yıl dersinizi dinlemenin keyfiyle öss ye hazırlanmış ve artık sizin kadar başaralı olmayı amaçlamış bir öğretmenim. takipçiniz olmaya ve söylemlerinizi yaymaya hep devam edeceğim.

bugün kemalistlerin susturulduğu bir ülkede avaz avaz sesinizi duymak en hoş nidadır kulağımda. yolunuz her zaman açık olsun. saygılar hocam..

Cumartesi, 07 Nisan 2012

Ümit DEMİRCAN

SinanBey sizi tesadüfen internette izlediğim bir video ile tanıdım...hayat öyle bir hal aldı ki bütün çabamız hayatımızı sürdürebilmek için sadece çalışmakla geçiyor. Bu bahane değil ama cahil toplum bence böyle yetişiyor. Okumaya, araştırmaya fırsat olmaz ise tv den gazetelerden verilen herşeyi yutturuyolar bize.

Lise yıllarında içime düşen araştırma aşkı...tekrar alevlendi

Teşekkürler, yolunuz açık olsun

Perşembe, 05 Nisan 2012

tuncer şentürk

Sinan Bey araştırmalarınız gençliğin önünü açıyor.Atatürk,ü birçok kesim kendi tarafına çekmek istiyor.Fakat onun kimseden etkilenmeyen kendine özgü bir tarzı var.Önce okuyor,araştırıyor ondan sonra kararını verip uygulamaya geçiyor.

Çalışmalarınızı takip etmekteyim ve birçok kişi gibi çalışmalarınız bizler için övünç kaynağı olmaktadır.Bugüne kadar anlatılan yanlış Atatürk karakterlerini bozmanız, birçok çıkar kesiminin oyununu bozduğunu sevinerek belirtmek isterim.Size başarılar dilerim.

Pazartesi, 02 Nisan 2012

adnan

Sinan bey geçtiğimiz güne kadar adınızı, çalışmalarınızı bilmeyen biri olarak tesadüfen bir tv programında size denk geldim ve tv karşısından kalkamadım.

İlk fırsatta Kitaplarınızı temin edeceğimi bildirirken örümcek ağıyla kaplanmış karanlık beyinleri aydınlatma çalışmalarınızda muvaffakiyetlerinizi bütün kalbimle temenni ediyorum

Umarim sizin gibi insanlar her gecen gün cogalir.

adnan

Saygilarimla

 

Pazartesi, 02 Nisan 2012

Ali Can

Sayın Sinan MEYDAN,

Kitaplarınızın hemen hemen tamamını okudum hepsi, birbirinden değerli bilgilerle ve tarihi gerçeklerle dolu.

Cumhuriyet  ve Atatürk'ün yok edilmek istendiği günümüzde çok takdire değer bir iş yapıyorsunuz ve bu konudaki emeğiniz ve cesaretinizi saygıyla takip ediyorum. Sizler yazdıkça ve bizler okudukça karalıklar mutlaka aydınlığa çıkacaktır zannediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum başka kitaplarınızı sabırla bekliyorum.

Akl- Kemal isimli kitabınızı hemen aldım ve okudum, kitaplığımda  bir başucu kitabı olarak sonsuza kadar kalacaktır. Saygılarımla..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Pazar, 01 Nisan 2012

serdar sarıçam

kitaplarınızı raflarda görürdüm açıksasını söyleyeyyim klasik kitaplardan öylesine yazılmış diye ön yargı ile yaklaştım sizden özür diliyorum.

bu akşam bende tesadüf eseri karadeniz tv deki tekrar programınızını  izledim bu kadar dolu bir kişi ile karşılaşmayı beklemiyordum utanarak 10 kitabınızı sipariş verdim. utanmamın nedeni kitaplarınız değil  cogunlukla ön yargılı bakmam ama kitaplarınıza ön yargı ile bakmakdan kaynaklanıyor.

kitaplarınızı 13 yalındaki kızımla okuyacagıma emin olabilirsiniz.

çok önemli bir programım olmazsa 18 mayıstaki beylikdüzü ADD etkinliğinize gelecekgim.

çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Cumartesi, 31 Mart 2012

Mahir Dönmez

Sinan bey geçtiğimiz pazar gününe kadar adınızı, çalışmalarınızı bilmeyen biri olarak tesadüfen bir tv programında size denk geldim ve tv karşısından kalkamadım. Atatürk'ü  çevresine, insanlara anlatmaktan yorulmuş, vazgeçme noktasına gelmiş biri olarak sizin anlatımınızı gördüğümde ne kadar yetersiz olduğumu kavramış bulunuyorum. İlk fırsatta Kitaplarınızı temin edeceğimi bildirirken örümcek ağıyla kaplanmış karanlık beyinleri aydınlatma çalışmalarınızda muvaffakiyetlerinizi temenni ediyorum. Allah yardımcınız olsun.

Salı, 27 Mart 2012

Melih Kerem

Kadir Mısıroğlu Cumartesi günleri tarih sohbetleri yapıyor.Buyurun iştirak edin ve yanlışlarını belgeleyin ki bizler de istifade edelim.Doğrular ancak bu şekilde ortaya çıkar.

Salı, 27 Mart 2012

Yusuf KOCAKAYA

mu kıtası duyduğumda bununla ilgili yazılan kitapları okumak için araştırma yaptım karşıma çıkan ilk isim james churchward oldu onun ardından sinan meydan james churchward kendi araştırmalarını yapmış ve bunu bir kitapda birleştirmiş önemli bir yazar onun kayıp kıta mu adlı eserini okudum birde bu konu hakkında türklerin yazdığı kitabı okumak gerek dedim karşıma sinan meydan çıktı ama kıtabın 13. basımı çıkmasına rağmen ben kitabı bulamadım onun yerine son truvalılar adlı kitabı aldım ve onu okudum masonlar illuminati siyonizm atlantis mu kıtası hakkında araştırmalar yapıyorum en ilgimi çeken james churchward kitabındaki tabletler bunu sinan meydanın kitabı olan son truvalılarda da gördüm gamalı haç en kısa zamanda kitabı bulup okuyacağım ve sinan meydanın imza günü olan 1 nisanda ordayım :) ve bulamadığım kitabını orda bulacağıma inanıyorum.

Pazartesi, 26 Mart 2012

mahsun

Öncelikle Sinan Meydan'a teşekkür ediyorum. Heykeltraşlardan daha güzel bir Atatürk yapıtı inşa etmiştir. Mimar Sinan nasıl mimarinin ustası ise Sinan Meydan da Atatürk'ü anlatmanın ustasıdır. Kitabın (AKL-I KEMAL'in) ismi "Atatürk, diktatörler çağında bir demokrattır." olabilirdi. Yada bir alt başlık olabilirdi. Sanırım bütün kitabı özetleyen bir cümle gibi duruyor. Emeğine, kalemine sağlık.

Çarşamba, 07 Mart 2012

Burak Çiçek

Merhabalar Sinan Hocam.Ben Lise 4 öğrencisiyim Kayıp Kıta Mu serinizi okulumun kütüphanesinden temin edip okudum.Hakikaten 'Yuh be' denilecek bilgiler aldım.Size bu konuda çok teşekkür ederim.Olası bi Mu çalışmama yardımcı olduğunuz için hedefim bu.Sizin kaynaklarınızdan her zaman faydalanacağım.

Salı, 28 Şubat 2012

Doğan

Hocam Cumhuriyet Tarihi Yalanları kitabınızı okudum.Elinize emeğine sağlık ama kitapda Nihal Atsız'a neden tarih yalancısı dediğinizi anlayamadım

Çarşamba, 15 Şubat 2012

cavit süer

sevgili sinan meydan bende liseye giden kemalist bir TÜRK genciyim sizin kitaplarınız sayenizde aydınlanıyorum ve ATA'mı daha iyi tanıyorum

kitaplarınızı ilgiyle okuyorum yeni kitaplarınızda sözde ermeni soykırımı yalanını işlerseniz sevinirim başarılar...

Pazartesi, 16 Ocak 2012

Erhan

Sayin Sinan Meydan

Efendim yazilarinizi okuyorum ve ilginc gercekler ile karsilasiyorum.Meydani bos bulup medyalari isgal edip Milletimizin beynini yikamaya calisan Türk düsmanlarinin aksine sizin sorunlarin kökünü arastirdiginizi görüyorum ve size bundan dolayi tesekkür etmek istiyorum.Cumhuriyet ve Osmanli yalanlarini ortaya koymanizi ayrica degerli buluyorum cünkü bu gün yapilan siyasetlerde devamli Cumhuriyet ve Osmanlidan siyasi rant saglanmaya calisiliyor.Efendim sizden önemli ve hepimizi ilgilendiren bir ricam var. Kazim Mirsan Hoca ile baginiz var mi ?Ben Kazim Mirsan Hocanin degerli ve az bulunan bir kisilik oldugunu düsünüyorum. Kendisi Türklerin eski tarihiyle ilgileniyor ve Türk kültür ve kimligini aydinlatma yönünde calisiyor.Düsünüyorum ki Türkiyenin ve Türklerin düsürüldügü sorun Türk Tarih ve Türk Kimliginden yoksun birakilmalaridir. Sizin de fark ettiginiz gibi Türkiye'de egitim sistemini bozarak onyillardir insanlarin beyinleri yikaniyor. Bunun yol actigi sorunlar cözmek ise gördügümüz gibi kolay degil.Sözde Aydin ve ya Siyasetciler bütün Türk Kültür, Kimlik ve Tarihinden bihaber.Televizyona kimligi belirsiz "Kürt aydini" cikip Türklere rahatlikla saygisizlik edebiliyor. Türk Tarihini bilmeyen insanlar ise mesela bu yobazin sözlerini isitiyor ve ister istemez etkileniyor.Ne medyamiz, ne siyasetimiz, ne egitim düzenimiz dogru isliyor.Dilimiz, Kimligimiz, Kültürümüz, Tarihimiz hem carpitiliyor hem de satiliyor ve insanlardan esirgeniyor.Lütfen bu köklü sorunlari insanlara aciklayin. Tabi ki okumak bize düsüyor ama bilindigi gibi görsel medyanin etkisi de büyük.Birinci derecede önem teskil eden sorunlarimiza lütfen deginin, ve lütfen insanlara anlatin.Milletimiz yobazlarin isgalinden kurtulmali özünde ki Kimlik, Güzellik, Köklülük, Tarih, Kültür be Niteligini bilmeli.Dogu Anadolu diye baskalarina atfedilmeye calisilan bu bölgenin Türk oldugu

Salı, 10 Ocak 2012

Kenan Demirel

Sitenize yeni üye oldum.Kitaplarınız kütüphanemde.Size çalışmalarınızda başarılar dilerim,zaten çok da başarılısınız.Sizi takip etmeye devam ediyorum.Bundan sonra daha yoğun bir biçimde kitaplarınıza odaklanacağım.Sizden kazanacağım çok şey var.Saygılarımla..

Cumartesi, 07 Ocak 2012

celal gültomruk

sayın sinan meydan                                                                    yeni yılınızı kutlarım sağlık mutluluk huzur getirmesini dilerim

 

Cumartesi, 31 Aralık 2011

murat sarı

sn.sinan bey kardeşim,

kanal 99 da anlattıklarınızın tamamı doğrudur.atatürk ün ölümünden sonra yendiğimiz batının esiri olduk.okul kitaplarında moliere,ilyada-homeros,lord bayron lar okutuldu.abd savaş gemilerinin ermeni çetecileri korumak üzere adana açıklarında şehri topa tutmakla tehdit ettiği saklandı.1944 te türklere tabutluk operasyonu yapıldı.10 kasım 38 den sonra herşey tersine döndü ,hala gidiyor..bakalım nereye kadar?saygılar

Cumartesi, 17 Aralık 2011

 

Görüntülenen Mesaj << Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>Sayfa 10 - 13

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881