|
Kaydol

Mesaj Gönder

İsim *
E-mail *
Mesaj *
Doğrulama Kodu * Doğrulama KoduKodu Yenile
   
 

Metin Karagöz

Merhaba Sinan Hocam, size hocam diyorum gerçekten yaptığınız çalışmalar biz gençlerin önünü görmesini sağlayan, tarihi yalanların perdesini dağıtan her biri birbirinden değerli kitaplar yazılar ve katıldığınız programlarla benim için bir öğretmensiniz. Bu ülkede herkes sırtını bir yere dayamış. Kimi yazarlar cemaate kimileri siyasete herkes sırtını dayamış parasını sayıyor. Siz bu günlerde tıpkı Cumhuriyeti kuranların yaptığı gibi savaşıyorsunuz. Bu savaşta kesinlikle yalnız değilsiniz. Çalışmalarınızın devamını büyük bir merakla bekliyorum. Bu Cumhuriyeti elbet temizleyeceğimize yürekten inanıyorum.

Pazartesi, 06 Ocak 2014

ONUR YILMAZ

Sevgili Hocam,

Sizi izlemekten ve okumaktan büyük keyif alıyorum,

Harikasınız,her fırsatta kitabınızı almaya çalışıyorum,

Pazar, 05 Ocak 2014

Hüseyin Özer

elinize yüreğinize kaleminize sağlık bizim sizin gibi yazarlara araştırmacılara tarihçilere ihtiyacımız var bizim sizin gibi bugünü aydınlığa kavuşturacak geçmişte yapılanları iyice araştırıp iyice yapılanları gerçekten gören ve onların izinden bugünlerimize ve geleceğimize ışık tutucak yazarlara ihtiyacımız var varlığınız ve yazdığınzı yazılar için müteşekkirim her ne kadar sizi geç bulsamda geç öğrensemde saygılarımla

Cuma, 03 Ocak 2014

Süleyman Kutlu

Şerefi yüksek, karakteri oturmuş, vicdanlı, cesur ve yiğit bir insansınız! Ne mutlu sizi doğuran anaya! Çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik ediyorum ve yaptıklarınızı yeterli görmeyerek elinizi taşın altına koyarak daha çok çalışmanızı sizden arzu ediyorum!

 

Bazıları gibi sözde değil özde atatürkçüsünüz. Kısada adamın dibisiniz!

 

ve burdaki arkadaşlardan da bir ricam olacak sizde elinizi taşın altına koyun ve okuyun okutturun bu yazıları ! özellikle Zübeyde anaya atılan iftiraları halkın gözünün içine sokalım saygıdeğer abilerim saygıdeğer ablalarım saygıdeğer kardeşlerim.

Pazartesi, 30 Aralık 2013

Hasan Baş

Bu milletin Atatürk ü iyi tanıyıp onu tam benimsemeye ihtiyacı var.Ve Herkes kendine örnek bir kişi ararken de alınabilecek en iyi örneğinde(her yönüyle) Atatürk olduğunu anlatabileceklere ihtiyacı var.Başta size ve sonra buna vesile olanlara en içten teşekkürlerimi sunarım...Anlatınız, yazınız,çiziniz, yanınızdayız.

Pazar, 29 Aralık 2013

Emrullah KARAAVCI

 

  • Syın Meydan,ben eğitimciğim.Tarihçi değilim ama meraklısıyım.Bayağıda 1.dünya savaşı ve cumhriyet tarihi hakkında eser okuduğumu sanıyorum.Ancak sizin ortaya çıkışınız beni şevk ve moral olarak dahada okumamı tetikledi.Tv lerdeki konuşmalarınız ve bilimsel tutarlı hitabetiniz cumhuriyetle davası olanları susturmanız büyük hizmet olduğuna inanıyorum.
  • Ancak size Bir konuda tavsiyem olacak,yazdığınız eserleri çok hacimli olarak tek kitapta toplamayın.Onları numaralandırarak ciltler veya seri olarak piyasaya sürün.Okumayan bir millete o hacimli kitapları okutmak pisikolojik olarak okuyanlarıda bıkkınlık veriyor.
  • Bu kunuda yıllar önce  sizin gibi hacimli esrler yazan mısırlı bir düşünürün ,kitaplarını satamamasının hikayesini okumuştum.
  • Yaşadığı bir olay fikrini değiştirir ve kitapları satılmaya okunmaya başlar.Fikrini değiştren olay,caddede yürürken  insanların fast foot dükkanlarının önünde ayak üstü yemek yemek için sırada beklerken ,lokantaların sinek avladığını görür ve eserlerini bununla kıyaslayarak küçük hacimler halinde okuyucusuna ulaştırır.
  • Çalışmalarında başarılardilerim.Emrullah karaavcı-Bursa/öğretmen okuyucunuz.

 

Cuma, 20 Aralık 2013

Aykut KUĞUOĞLU

Sinan bey kitaplarınızı okuyorum.

henüz bitiremedim ama ,kitapçıda kapak resmi ve arka yazısı neticesinde kabaran milli nevsimi heyecanını kaybetmeden sizin telkinleriniz ve cumhuriyetçi kemalist gençler için ortaya koyduğunuz haritanın izinde şekillendiriyorum.

sizin ve binaenaleyh gerçek rotasyonu ve vizyonuna kavuşması gereken cumhuriyetin gayretini takdir ediyor.

Saygılarımı sunuyorum.

Salı, 17 Aralık 2013

talip

HOCAM İYİKİ VARSINIZ

İNANIN BU MİLLET HALA AYAKTA VE YİNE GALİP GELECEK

 

Pazartesi, 16 Aralık 2013

Bülent özer

Merhabalar,bende sizi yeni tanıyanlardanım ne yazık ki. Siz ve sizin gibi gerçek aydınları halkın tanıyabilmesi için daha çok göz önünde olmalı ve mümkün olan her platformda ATAMIZI Doğru ve ön yargısız bir şekilde günümüzdeki ve gelecekteki nesilerimize aktarmalısınız. Nasıl ki ATAMIZ çanakkale savaşına gönülü bir nefer olarak hizmet ettiğiyse sizlerde gönülü eğitim hizmetkerları olmalısınız. Bıkmadan usanmadan ve korkmadan kaleminizin son ucuna kadar yazmalı milletimize hatta dünya insanlarına ATATÜRK ÜN fkirlerini, dünya görüşünü hiç bir soru işareti bırakmayacak şekilde aktarmalısınız. Şer odaklarının tekerine büyük bir çomak sokan GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN RUHU ŞAD OLSUN. UNUTMAMAMIZ GEREK 'MUHTAÇOLDUĞUMUZ KUDRET, DAMARLARIMIZDA Kİ ASİL KANDA MEVCUTTUR. Sevgi ve saygılarımla.Sizi tanımış olmaktan büyük bir onur duymaktayım.

Pazartesi, 02 Aralık 2013

Mete VARDAL

Sn. MEYDAN Sizi izlemeye çalışıyorum. Siz Gerçek bir VATANSEVERSİNİZ. Sizi tüm kalbimle seviyor ve Takdir ediyoruz.İyi ki varsınız. Saygılar.

Salı, 26 Kasım 2013

MÜRSEL METE AKAY

bu kadar yalan ve iftiraya karşı cesurca savaşan insan müthişsiniz

Pazartesi, 25 Kasım 2013

iLker Sakaryalı

Abi tek kelimeyle muhteşemsin.. Yobazlara ATATÜRK dinsizdi diyip photoshop'lu resimleri gösterip beyinlerini yıkıyorlar. Ama senin yapdığın gerçekten harkulede birşey.Başarılarının devamını dilerim abicim. Saygılar.

Pazar, 17 Kasım 2013

Tebrikler

Tebrikler, Siteniz Çok güzel olmuş, tasarımı, hızı, içeriği ve kullanışlılığı harika emeği geçen herkesi tebrik ederim.

 

Perşembe, 14 Kasım 2013

Özcan TOPAĞAÇ

Her yazınız hancer gibi saplanıyor hedefine. Saygılarımla.

Cuma, 08 Kasım 2013

eliff

Elazığa gelirmisiniz bilmiyorum ama öyle bi organizasyon olmasını çok isterim atatürk hakkında bizi aydınlattığınız için teşekkürler kitaplarınızı internet üzerinden temin ediyoruz ve çok iyiler ayrıca meltem ekranlarında sizi sürekli görmeyi çok isteriz çünkü atatürke ÇIKARSIZ sahip çıkan tek yayın kuruluşu oldukları düşüncesindeyim sizi tekrar orada görmeyi çok isterim saygılar...

Salı, 05 Kasım 2013

sadık

sinan bey merhaba

 

öncelikle çalışmalarınızı samimi bir şekilde takip ediyorum ve sizi çok başarılı buluyorum uzun zamandır kanayan yaralarımıza ilaç niteliğinde eserler paylaşıyorsunuz. kafama takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. sizinde söylediğiniz gibi atatürk'ün kurtuluş döneminde kullandığı islam üslubunu nasıl onun müslüman olduğuna kanıt gösteremezsek devrimler döneminde de dinler konusunda yaptığı eleştirileri, yazdığı eserleri atatürk'ün dinsiz olduğuna kanıt gösteremeyiz.

 

lakin atatürk düşmanlarının bu konu hakkındaki söylemleri dikkat çekici. onlar bu dönemleri halka ihtiyacı olduğu dönem ve halka ihtiyacı olmadığı ipleri eline aldığı dönem olarak adlandırıyorlar.

 

bu konu hakkında okuduğum kitaplarınıza tekrar tekrar bakmama karşın atatürk'ün özel yaşamında islam diniyle ilgili anılarının tarihlerine rastlayamadım yahut gözden kaçırdım. konu hakkında biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Cuma, 01 Kasım 2013

şeref eren

Sn Sinan Meydan,

Merhum Turgut ÖZAKMAN dan sonra bu konularda "kavuk" sizindir; ve Siz bu işi gereği gibi yapıyorsunuz; minnettarız.

 

Saygılarımla,

 

Şeref EREN

Salı, 29 Ekim 2013

BAHADIR ANTALYA

KARANLIĞIN ÜZERİNE GİTTİĞİNİZ  AYDINLIK KALEMİNİZE SAĞLIK

EL CEVAPI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM

 

SAYGILARIMLA

Cumartesi, 26 Ekim 2013

Berk Kabaağaçlı

İzmir'e kitap fuarı dışında hiç gelmiyorsunuz. Arada buraya da uğramanızı dilerim. Bizleri boş bırakmayın. :)

Perşembe, 24 Ekim 2013

MÜJDE DEDE TÜRKYILMAZ

İlk önce bir Şavşatlı olarak sizinle gurur duyuyorum.Bizleri aydınlatmak ve gerçekleri gün yüzüne çıkarma gayretinizi hayranlıkla takip ediyor ve kitaplarınızı soluksuz okuyorum.Bütün Dünya Dergisindeki yazılarınızı okuyor ve bir çok arkadaşım eşim dostumlada paylaşıyorum.Lütfen gerçekleri yazmaktan asla vazgeçmeyin.Elbet birgün herkes bu ülkeye aşık vatanseverleri anlayacaktır.Size teşekkürü bir borç bilirim.

Salı, 22 Ekim 2013

 

Görüntülenen Mesaj << Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>Sayfa 2 - 13

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881