|
Kaydol

Mesaj Gönder

İsim *
E-mail *
Mesaj *
Doğrulama Kodu * Doğrulama KoduKodu Yenile
   
 

Nilgün Avan

12 Haziran, 01:53
Merhaba... sizi 2 yıl önce Sky tv de izledim...hemen ardından ATATÜRK LE ALLAH ARASINDA adlı kitabınızı aldım ve büyük bir zevkle okudum.O kadar çok bilgilendim ki anlatamam... meğerse ben utanarak söylüyorum Atatürk’le ilgili hiç bir şey bilmiyormuşum. Benim 3 oğlum var...biz aramızda bayram yılbaşı gibi özel günlerde hediyeler alırız... onlara da kitabınızı aldım...komşularıma etrafıma tavsiye ettim...ilköğretimde çocukları olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Tam bir kaynak kitap kaleminize ellerinize sağlık olsun...ben sizin anneniz yaşındayım...1976 doğumlu bir oğlum var...sizi çok seviyorum...neden böyle bir açıklama yaptım bilmiyorum, neyse arkasından KÖKEN ve KAYIP KITA’nızı okudum acayip bilgilendim. Sizi tv de izlemekte çok zevkli, tane tane anlaşılır güzel bir Türkçeyle anlatımlarınızı çok beğeniyorum...Sizden bir ricam var, tv ye çıkmadan bana 2 gün önce mesaj atabilir misiniz...ben de etrafıma haber vereyim. başarılarınızın devamını dilerim gelin hanımla mutluluklar dilerim. iyi günler.

Cumartesi, 06 Ağustos 2011

savaş eroğlu

bir adam çıkar at gözlüklerini takar hiçbir karşı görüşü irdelemez saygı duymaz çok büyük bir iş yaptığını zanneder yakın tarihteki herkes yanlıştır yanlızca onun ideolojisini savunan 3-5 kişiyi baz alır unutmayın bu sizi tarihçi hiç yapmaz herşeyin doğrusunu adınız gibi bilir ama inkar için ne gerekiyorsa onu yazarsınız acınacak bir haldesiniz çok basitsiniz size şu çok acı geliyor müslümanların artması sizi mahvediyor sizin probleminiz bu ,bu millet zulmün her türlüsünü gördü sizin gibi insanlardan ama dininden vazgeçmedi şunu söylemek istiyorum kadir olan allahtır.tabi bu yazdıklarımı bu sayfanızda yayınlamıyacaksınız zaten yalnızca size yazdım. ayasofya kapatılamaz gönüllerdedir siz çok iyi anladınız.

Cuma, 05 Ağustos 2011

nurtekin

ÖNCELİKLE SİNAN BEY, BÜTÜN KİTAPLARINIZI OKUDUM HEPSİ BİR HARİKA OLMUŞ DAHA ÖNCE SİZİN KADAR ARAŞTIRMALARI SAĞLAM BİR YAZAR GÖRMEDİM BENDE ŞAVŞAT- PINARLI KÖYÜNDENİM. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM... KEŞKE SİZİNLE BURDA TANILŞIP BİRAZ BAZI KONULARI RAHATÇA TARTIŞABİLSEYDİK... HÜRMETLER... ESEN KALIN...

Çarşamba, 27 Temmuz 2011

zafer karakurt

SÖYLENECEK HİÇ BİR SÖZ BIRAKMAMIŞSIN ASLAN KARDEŞİM BENİM HELAL OLSUN SANA ZAFER KARAKURT

Cumartesi, 23 Temmuz 2011

ONUR AYKAN

ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...BAŞARILAR.

Çarşamba, 20 Temmuz 2011

ONUR AYKAN

MERHABA SİNAN BEY MESAJINIZI ALDIM.İLGİ VE ALAKANIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÇOK NAZİKSİNİZ.SİZİ SÜREKLİ TAKİP ETMEKTAYİM.BAŞARILARINIZIN KATLANARAK DEVAM ETMESİNİ YÜCE ALLAH'TAN NİYAZ EDİYORUM.İYİ GÜNLER...

Çarşamba, 20 Temmuz 2011

ONUR AYKAN

MERHABA İYİ GÜNLER.BENİM BİR SORUM OLACAK.ATATÜRK'Ü İDDİA EDİLDİĞİ GİBİ MASONLARMI ÖLDÜRDÜ.LÜTFEN BU SORUMA CEVAP VERİN. BEKLİYORUM.

oaonuraykan@hotmail.com

Pazartesi, 18 Temmuz 2011

MÜJGAN KOÇ

SİZ TÜM TÜRK MİLLETİNİN ÇOCUKLARISINIZ VE İYİ Kİ VARSINIZ.

ATATÜRK'DEN SONRAKİ MÜCADELEMİZDE SİZLERE ÇOK İHTİYAÇ

VAR.BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİNİZ Kİ,

DÜŞÜNMEKDEN YOKSUN KAFALAR BİRAZ

UYANSIN.ÇALIŞMALARINIZ DA BAŞARILAR DİLİYORUM.

SAĞLIK VE SEVGİYLE KALIN.

Perşembe, 07 Temmuz 2011

Zafer KARTAL

Sayın MEYDAN

Bir Ömrün Öteki Hikayesi adlı kitabınızı okumaya başladım.Severek okuyorum,küçük bir baskı hatasını düzeltmeniz için bu notu yazıyorum.Baskı (4).Sayfa 106,paragraf 4,satır 3'de,cümle şöyle(Özellikle,1889 yılında girdiği İstanbul'daki Harp Okulu)Bu tarihe göre 8 yaşında Harp Okulu'na girmiş görünüyor.Gelecek baskılar için ikaz olması amacı ile bu notu düşüyorum.Çalışmalarınızda başarılar dilerim .Saygılarımla.

 

Perşembe, 23 Haziran 2011

Deniz Dede

Sizin kitaplarınız bana çok şey kazandırdı Sinan bey. Oda TV konusundaki çıkışınız da tam size yakışan bir tavır sergilediniz...Sizi TürkSolu dergisinde yazar olarak görmek isteriz...Saygılarımla.

Çarşamba, 22 Haziran 2011

Uğur Sürmeli

Sinan bey çalışmalarınızı ilgi ve heyecanla izliyorum, kitaplarınızın yarısını okudum, diğer yarısı da sırada. Gerçekleri en ince ayrıntısına kadar anlatma kararlılığınızı çok beğeniyorum. Genç yaşınızda bu başarıyı yakalamış olmanız da ayrıca önemli. Allah'tan dilerim ki; uzun ve millete gaydalı bir ömrünüz olur. Bu toprakların sizin gibi güneşlere çok ihtiyacı var...

Pazar, 05 Haziran 2011

Recep Bat

Siteniz kullanışlı ve bilgi dolu.Bu karanlık zamanlarda bir ışık bu çalışmalar ve okuyanları aydınlatıyor.Çalışmalarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Perşembe, 02 Haziran 2011

SEVGİ ZEYNEP AKTOSUN

Yaşar Nuri Öztürk gibi İslamı şeffaf anlatan ve Sinan Meydan gibi Atatürk'ü şeffaf anlatan bu değerli zatlar, Allah'ın bizlere farkındalık sahibi olmamız için göndermiş olduğu kıymetli dahiler olduğu için şükredelim ve bu kişilerin değerlerini bilelim lütfen. Sonsuz Sevgi ve Saygılarımla

Çarşamba, 11 Mayıs 2011

Meral Zeybek

Sinan Bey ellerinize sağlık, Ulu Önder Atatürk ile ilgili çalışmalarınızı heyecanla takip ediyoruz. Yeni kitaplarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz..

Çarşamba, 04 Mayıs 2011

 

Görüntülenen Mesaj << Başlangıç < Önceki 11 12 13 Sonraki > Son >>Sayfa 13 - 13

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881