|
Kaydol

Mesaj Gönder

İsim *
E-mail *
Mesaj *
Doğrulama Kodu * Doğrulama KoduKodu Yenile
   
 

Gülcan Kızıl

Gerici dinci yobaz, sen ve senin "barbar milletin" kendinizi yirtsanizda tarih iste ortaya cikariyor. Sen ve senin barbar milletin yirtinin durun!good luck!

Perşembe, 06 Haziran 2013

Mert ÜSTÜNDAĞ

Üstadım ve kıymetli fikir hocam;
Sözlerime öncelikle kendimi tanıtmakla başlamak istiyorum
19 yaşında bu sene üniversite sınavlarına hazırlanan Kemalist, ve sizler gibi tarihçi ünvanını gururla taşıyan insanlardan olmak emelini taşıyorum.Lakin kendi adıma üzülerek söylüyorum ki siz ve eserlerinizle yeni tanışabildim.
Tarihçilik ve tarih alanında büyük üstadlar olan Halil İnalcık,İlber Ortaylı,Muazzez İlmiye Çığ gibi güçlü tarihçilerimizin eserlerinin hemen hemen tümünü yaşıma rağmen okudum.Tarihle ilgim ve alakam 12 13 yaşımda başladı.İlgimin biraz bireysel olması ve arkamda yardımcı olacak kimselerin olmaması nedeniyle(keza tüm hocalarımız sınav sistemine öğrenci yetiştiriyor,sizin gibi bilim insanı veya araştırma ile öğrenim yaptıracak bir modül bulunmamakta!)eserlerinizle ve düşünce yapınızla yine üzülerek söylüyorum ancak tanıştım.
Açık konuşmak gerekirse daha yanlızca "Cumhuriyet Tarihi Yalanları"' nı okumama rağmen sizi araştırma ve iletişim kurma arzusuna kapıldım.Üslubunuz,araştırmacı kimliğiniz ve ayrıca akademik dilin yanısıra yaptığınız yorumlar benim gibi daha yolun başında olan Kemalistler için adeta mum vasıtası gösterdi,yolumu aydınlattı.Artık Atamız'a yönelik suçlamalarda bildiklerimi söylemenin yanısıra sizin kaynağınızdan da öğrendiklerimle güçlü temellendirmeler yaparak bazı gafilllerin sözlerini çürütüyorum.
Zaman içerisinde sindirerek tüm eserlerinizi okuyacağım.Bu iletimin amacı size ve biz Cumhuriyet Gençlerinin fikir hayatına yaptığınız katkılar için teşekkür etmek ve belkide her şey yolunda giderse genç bir tarihçinin idolü olduğunuz için size saygımı belirtmekti.
Araştırma ve çalışma hayatınızda başarılar dilerim

 

Perşembe, 06 Haziran 2013

Fevzi Çizik

TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN KURTULUŞ REÇETİSİ İSLAMNDIR. BUNU SEN BURDA ANLAMAZSAN MERAK ETME Kİ ÖLÜNCE MUTLAKA ANLAYACAKSIN AMA ÇOK GEÇ OLACAK. UMARIM İŞ ORALARA KADAR GİTMEZ SENİN ADINA. EĞER GİDERSE KÖTÜ OLAN BUNU BU TARAFA BİLDİREMEYECEKSİN VE KENDİN BİLMENLE KALACAK BU İŞ. NEYSE SEN SÖYLEMLERİNE DEVAM ET ÖLÜNCE ANLARSIN DEDİĞİMİ.

Cumartesi, 25 Mayıs 2013

Erden Sizgek

 

 

 

 

Tarihin belgelerini araştırıp bulup inceleyerek, altında yatan unutulmuş, saptırılmış veya saklı tutulmuş gerçekleri ortaya çıkarmak, engin bir bilimsel araştırma ve veriler arasında bağlantı kurma yeteneği gerektirir. Ne mutlu ki, şahsınızda olduğu gibi bu yetenekteki evlatlarımız milletimizin bağrından çıkmakta.

Saygı ve Selamlarımla,

Dr Erden Sizgek

 

Cuma, 24 Mayıs 2013

Gürkan Gelir

Saygıdeğer hocam,

Selamlar. Acaba Cumhuriyet Tarihi Yalanları serisinin yeni bir kitabı çıkacak mı?

Hocam sizi yakından takip ediyorum, özellikle yazılarınızı. Yaz tatiline de Allah izin verirse sizin kitaplarınızdan oluşan küçük bir arşiv yapacağım.

Sizi tanıdığım günden beri tarih bilgilerim çok değişti. Elinize, emeğinize sağlık. İnşallah yakın zamanda kitaplarınızın hepsini de alacağım. Çalışmalarınızda tekrar kolay gelsin.

En derin saygılarımla.
Gürkan.

Perşembe, 23 Mayıs 2013

Yiğit Koyuncuoğlu

Sinan Bey Merhabalar

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ülkemizi çağdaş milletler seviyesine ulaştırabilmek için ne gibi projeleri hayata geçirdiğini AKLI-I KEMAL 1-2-3-4' te okuduk ve gelecek olan 5. Ciltte de öğreneceğiz.

Yoğun ve uzun seneler emek sarfederek yazdığınız bütün kitapları okudum ve AKLI-I KEMAL serisi bittikten sonra hangi konular da yazmayı planlıyorsunuz bunu gerçekten çok merak ediyorum. Acaba AKLI-KEMAL 5. ciltten sonraki eserleriniz Türk Tarih ve Dil Tezleri üzerine mi olucak ?

Saygılarımla

Yiğit

Pazartesi, 20 Mayıs 2013

Serpil uzunoğlu

Sinan bey,sizi ilk defa bu sabah Star'da bugün programında gördüm ve sizi büyük bir hayranlıkla dinledim,daha önce nasıl sizden ve kitaplarınızdan haberdar olmamışım,çok utandım,ne olur sizin gibi değerlerimiz daha çok televizyonda olmalısınız,çünkü maalesef,araştırmayan,bütün gunü tv karşısında geçiren bir millet olduk.

İki küçük çocuğum olmasına rağmen her ay en azından mutlaka bir kitabınızı bitirmeye karar verdim,çok teşekkürler ..

aslında çocuklarımızı eğiten tüm öğretmenlerimiz sizin kitaplarınızdan haberdar olsa ve araştırsalar,bugün bu noktada olmayız,ne olur daha çok okullara ulaşın hatta ilköğretim okul ve öğretmenlerine de....

                                              Saygılar....

 

Cuma, 17 Mayıs 2013

Kayıtlı Nick

selamun aleyküm.öncelikle yanlış bilgi vermemek adına ;
ben atakan edirneliyim 25 yaşındayım hem dindar hemde atatürksever biriyim
sinan meydan adlı kişiyi pek tanımıyorum fakat görüşlerini ve konuşmalarındaki mantık dolu sözlerini beğeniyorum atatürk hakkında ki Kadir Mısırlıoğlu'nun sözleri beni şüpheye düşürmüştü ama youtube ta bir videosunu izledim sinan abi'nin gerçekten haklı ve yerinde buldum yinede tam emin olmak için okumak ve araştırmak gerekiyor diye düşünüyorum. bizim bulunduğumuz teamspeak adlı bir program var orada videoyu açıp dün gece 20 kişiye sinan meydan ın söyleşilerini dinlettim hepside hak verdiler beğendiler. eğer içinde allah korkusu olupta gerçekten doğru bilgiler veriyorsa işinin ehli bir adam demektir. allah kendisinden razı olsun.

Pazar, 12 Mayıs 2013

Memet Doruk

Merhaba, sadece site icinde calisacak bir arama motoru eklenebilir mi?

Hoscakalin, Memet.

Cuma, 10 Mayıs 2013

Ahmet

Sayın Sinan Meydan dün Topal Osman adında bir film izledim ama anlayamadığım bazı kör noktalar vardı bu konu hakkında tam bilgi sahibi olmak istiyorum pdf olarak bu çerçevede benimle bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim...

Salı, 23 Nisan 2013

Erol Karas

Hocam ağzınıza sağlık, ancak bir önerim olucak yakın zamanda Atatürk'e dil uzatmak, dinsiz göstermek icin her türlü girişimi yapıyorlar, bu konulara kitaplarınızda değiniyorsunuz ancak okuyucu veya karşıt görüşteki kişilere flash olarak dikkatini çekeceği bir kitap yayımlansa, şöyleki, Atatürk'ü dinsiz göstermek için en başta Kazım Karabekir ile arasında geçen bu dini kaldırmalı, hocaları kaldırmalı gibi sözlerin geçtiği daha doğrusu karşıt görüşteki kişilerin cımbızlayarak ele geçirdiği bu sözler üzerinden Atatürk neredeyse vatan haini ataist gibi gösteriliyor, ve maalesef insanımız okumaktan cok duyduğuna inanan bir millet... bu tip konulara ele alıcak bir çalışma yapabilirmisiniz.

 

Teşekkürler

Cuma, 19 Nisan 2013

Uluğbey

Esenlikler Sinan Bey;

Sizi severek, okumaya çalışarak(!)  takip etmeye çalışan bir Türk genciyim. Okumaya çalışarak diyorum çünkü eserlerinizi alamıyorum. Kitaplarınız oldukça pahalı. Böyle bir dönemde sizin kitaplarınıza tüm Türk milletinin ihtiyacı var ama biz sizin eserlerinizden mahrum kalıyoruz. Lütfen beni önemseyin ve elinizi vicdanınıza koyun. Kitaplarınızı daha çok kişiye ulaştırmak için bir şeyler yapmalısınız. Şimdiden teşekkürler.

Salı, 16 Nisan 2013

gamze

Merhaba Sinan abi. Sizin gibi kendini Atatürk'e Cumhuriyete adamış insanın samimiyetine bağlı bulunarak abi diye hitap ediyorum. ben Gamze Munzur, Balıkesir üniversitesi bandırma iibf de kamu yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. üniversitelere konferansa gidiyormuşsunuz, araştırdım ve bizim de okulumuza gelmenizi istiyorum. fakültede sosyal sorumluluk projeler kulübündeyim. okulumuzda konferans için bu kulüp adı altında sizi davet etmek istiyorum. Bugünleri bize bağışlayan yüce insan Atatürk hala yanlış anlaşılıyor gerektiği gibi bilinmiyor. 21. yy. dayız ve hala bu konuda zihniyeti kara olan insanlar var. bu kara zihniyetleri bir nebzede olsa aydınlatabilmek adına sizin gibi aydınlarımıza ihtiyacımız var bu konuda duyarsız kalmayacağınıza eminim. okulumuzda birçok konferans olmasına rağmen bugünleri bize bağışlayan, bugün özgür olup şu yazıyı bile size yazmamı sağlayan ulu önder liderimiz Atatürk unutturulmaya çalışıyor. özgürleşmemizi sağlayan insanın adı dillerde dönmüyor. Atatürk bilinmesi gerektiği gibi bilinmiyor. işte zihniyeti kara olanlar adını dillerinde bile yadetmiyorlar. Atatürkçü bir genç olarak bu konu en derin kanayan yaram. gençlik öyle bir noktaya gidiyor ki bugününü bağışlayanın adı cesaretle dile gelmesi gerektiği halde korkuyla dile gelmiyor. unutturmaya çalışanlara inat, ölümsüzleştirerek asla unutmayacak, adını yüreğine kazmış insanlarımız hala var, bu umut bile geleceğe aktarmaya yeter. bu ülke bu vatan bu bayrak bize Atatürk ve silah arkadaşlarının armağanı, sizde gelin ve bizi tarihte eşsiz ve unutulmaz bir yolculuğa çıkarın. gelin ki unutanlar hatırlasın. çünkü bu topraklar bize, gençliğe emanet ediledi. gelin ki dününü unutanlar dün olmadan yarının olmayacağını görsünler. zihniyeti kararmış insanları bir nebze dahi olsa ay

Perşembe, 11 Nisan 2013

Özaslan Fatma

 çok degerli sinan bey;
37 yasindayim.hep tarihi sever ve sevkle okurdum.ne zamank gectigimiz yaz kardesimle kayip kitalari merak ederken sizin ATATURK ve MU KITASI videonuzu izledik,o gunden sonra ogrendigimiz ya da sandigimiz tarih yenifen yaxildi,yeniden yazdiniz beynimize.Allah sizden raxi olsun.Turk ruhumuzu,Turk tarihimizi ve gercek kurtulus mucadelemizi ve HICBIR MILLETIN SAHIP OLAMAYACAGI MUTESEM ZEKA,MUHTESEM INSAN,ATAMIZ,BABAMIZ ATATURKUMUZU tanittiniz bize....dilerim ANTALYA ya en kisa zamanda gelir,bizi aysdinlatir su zor gunlerde ATAMIZA daha bir sıkı sarilip daha bir ogrenmemize vesile olursunuz.SIZE COKKK COK TESEKKUR EDIYORUZ.Dileri m yolunuz hep acik olur AYDIN INSAN!
IYKI AKSAMLAR

Salı, 09 Nisan 2013

Selçuk AKGÜL

Selamlar nasılsınız Ben bir Türk evladı olarak sizi ilgi ile izliyorum.Allah sizden razı olsun
Özellikle müfit Yüksel adı altındaki ne olduğu belli olmayan ajanı yerle bir ettiğiniz için ve bu güne kadar tarih açısında ve Atatürkümüzü savunduğunuz için allaha sizi cennetine alması için duacı olacağım.. Ciddiyim. Gururla gözlerim dolarak sizi izliyorum.Birgün sizinle tanışmak isterim..
Kitaplarınızı alıp ailece okuyacağız..

Kendinize iyi bakın böyle zor zamanlarda sizin gibi gerçek tarihçiler az yetişiyor..

Selçuk AKGÜL
Makina tasarımıcı

Cuma, 29 Mart 2013

ibrahim mutlu

sinan bey ben bir üniversite öğrencisiyim siyaset bilimi bölümü okuyorum ve bizlere sürekli olarak yanlış bir cumhuriyet tarihi anlatıyorlar sizin kitaplarınızı okudum ve yazdığım yazılarda  kullanıyorum size çok teşekkür ederim butür eserleri bizlere sunduğunuz için ayrıca sizden bir ricam olacak ilgilene bilirseniz dersim isyanıyla ilgili detaylı kaynaklara ihtiyacım var mail olarak ulaştıra bilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler 

Çarşamba, 27 Mart 2013

Alican Zaimoğlu

Dediğim gibi merak ediyorum siz bu kadar uğraşıyorsunuz gerçekleri anlatabilmek için yada batılının teorisini çürütmeye çalışıyorsunuz ama benim anlamadığım konu şu tarih hiç bir zaman tam olarak kanıtlanamıyor hep bir varsayım ve bu varsayımları inandırmak çok zor tabi belli başlı kalıntılar var eski zamanlardan fakat orada yaşayan halkın Türk olduğu kesin değil olabilir diyorsunuz benzerlikleri çok fazla kültür,dil,yaşama şekilleri falan çok örnek veriyorsunuz ama tam olarak Türk diyemiyorsunuz mesela Mu kıtası Türklerin orada yaşadığı kesin değil ama muhtemeldir diyorsunuz olabilir diyorsunuz benim demek istediğim şu kısaca konulara belli bi açıdan bakan bu insanlara bu konuları anlatmak zor değil mi insan inanmak istediğine inanmaz mı birde şunu sormak isterim Türkler orta asyadan yada mu kıtasından geldiğini düşünelim batıdaki insanlar hep batıda mı yaşıyordu yani hiç göç etmediler mi birde şunu sormak istiyorum biz insanoğlu Hz.Adem'in soyundan gelmiyoz mu geliyoruz peki araştırmalar dahada ilerlerse sonuç olarak Hz.Adem'in soyuna dayanmayacak mı öyle olacak sormak istediğim şu Türkü,Çinlisi,Arabı,ingilizi falan bu milletlerin ismini nasıl aldığı yani Türkler mesela neden Türk denmiştir yaşayış biçimleri,kültür farklarından sebep mi şimdilik aklıma gelen sorular bunlar

Cuma, 15 Mart 2013

umut aydın

allah sizden razı olsun ,gerçekleri söyleyen bir kaç sesten birisiniz.

seçtiğiniz zorlu yolda başarılar dilerim.

Pazar, 24 Şubat 2013

Murat AYDIN

Sinan Bey sizi anlatan yazılar yazmak yerine bir söz ile anlatmak istiyorum.
"Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli kültürdür. Kültür, okumak, anlamak, görebilmek, görebildiğinden anlam çıkarmak, ders almak,düşünmek, zekayı eğitmektir. (M. Kemal ATATÜRK)

Bu zamanlarda doğruların gerçekten çarptırıldığı, halkın emperyalistlerin çıkarlarına buyur ettiği bir durumdaki, gerçek bir Türk Yiğidine ihtiyacımız var. Bu kan senin damarlarında mevcut, bizi ekranlarda aydınlatmaya devam etmen dileğiyle...

"

Pazar, 24 Şubat 2013

Sinan Yilmaz

yasa sen! tum varligimla yureginin ve kafanin destekcisiyim! londra'ya yolunuz duserse cok mutlu olurum. bir sesimiz var diye dusunmenin  keyfini yasiyorum sayenizde. minnettarim!

Cumartesi, 23 Şubat 2013

 

Görüntülenen Mesaj << Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>Sayfa 4 - 13

Motorcular.com

mini2017kontrol0001881